Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники розповіли дітлахам про небезпеку пустощів із вогнем

Полтавська обласна філармонія разом з Головним управлінням ДСНС України у Полтавській області завершили цикл пізнавально-розважальних програм «Не пустуй з вогнем» для школярів, які відпочивають у дитячих таборах області. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Так, днями працівники філармонії та співробітники 1-ї та 3-ї державних пожежно-рятувальних частин провели останні у рамках програми заходи для дітей, які відпочивають у дитячих таборах при Полтавських загальноосвітніх школах № 5, №10 ім. В.Г. Короленка, №4, №37 та №26.

Під час пізнавально-розважальних програм рятувальники для дітей молодшого шкільного віку провели лекційні заняття з основних правил пожежної безпеки. Фахівці Служби порятунку нагадали присутнім основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у літній період, розповіли як діяти у разі виникнення пожеж у побуті та у лісових масивах. Також, розповіли про наслідки дитячих пустощів із вогнем та наголосили нанеухильному дотриманні правил безпечної поведінки. Аби школярі не забули корисну інформацію та поради рятувальників було проведено вікторини на знання основних правил безпеки життєдіяльності, крім того співробітники Головного управління вручили дітям тематичні листівки та пам’ятки.

Після профілактичних занять артисти розмовного жанру обласної філармонії продемонстрували театралізовані мініатюри про героїчні будні вогнеборців, користь та небезпеку вогню та у ігровій формі розповіли як запобігти виникненню пожежі в будинках.

Система Orphus Поделиться на fb