Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники проводять пізнавально-профілактичні заходи для дітлахів

Учора дітлахи, які відпочивають у пришкільних таборах навчальних закладах Полтави відвідали з екскурсіями пожежно-рятувальні частини. Так, до 3-ї державної пожежно-рятувальної частини завітали діти з пришкільного табору Полтавської гімназії №21, до 4-ї державної пожежно-рятувальної частини – діти з Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

На початку екскурсій рятувальники проводили невеличкі заняття з основ безпеки життєдіяльності у літній період. Фахівці Служби порятунку розповідали дітям як запобігти пожежам у квартирах, будинках та на вулиці, як діяти у разі їх виникнення, навчали правилам безпечної поведінки у лісах та поблизу водойм. Наголошували на недопущенні випадків виникнення пожеж через дитячі пустощі, закликали суворо дотримуватися елементарних правил безпечної поведінки. 

Далі дітям розповідали про будні рятувальників, які займаються ліквідацією надзвичайних подій та ситуацій, проводять комплекс профілактичних заходів з метою запобігання екстремальних ситуацій та трагічних випадків серед населення. Також, школярам продемонстрували та провели показове застосування техніки та спеціального обладнання вогнеборців. Рятувальники розповіли про кожний елемент спорядження, ознайомили з тактико-технічними характеристиками та розповідали як завдяки професійним діям та технічним можливостям вдавалося швидко ліквідувати наслідки різних надзвичайних подій та надавати допомогу постраждалим. Діти мали можливість не лише уважно роздивитися бойове спорядження рятувальників, але й приміряти елементи, сфотографуватися на згадку. Також, аби школярі не забували правила безпеки життєдіяльності та поради фахівців Головного управління для них були організовані веселі конкурси на спритність й кмітливість та вікторини з правил безпеки. Наостанок зустрічей дітям вручали тематичні листівки та пам’ятки.

Варто зазначити, що така профілактична робота проводиться у всіх районах області. Так, наприкінці минулого тижня рятувальники провели подібні пізнавально-профілактичні заходи для дітей, які відпочивають у пришкільних таборах Миргородської школи №1 та Федіївської школи Решетилівського району.

Система Orphus