Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники нагадали громадянам правила безпечної поведінки на воді

Учора співробітники 3-ї державної пожежно-рятувальної частини провели профілактичні бесіди з людьми, які відпочивали у м. Полтава на березі р. Ворскла. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Під час спілкування з громадянами рятувальники нагадали правила обережного поводження на воді, вручали тематичні пам’ятки.

«Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева. У воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою, купатися краще там, де є рятувальні служби. Особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана. До плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів. Утримуйтеся від далеких запливів, пам’ятайте, що переохолодження – головна причина трагічних випадків», – наголошували фахівці Служби порятунку.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області закликає громадян бути обережними під час відпочинку на воді, щоб він був для Вас і Ваших дітей безпечним, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!

Система Orphus Поделиться на fb