Ви тут:
Головне Офіційно Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавські держслужбовці закликають парламентарів прийняти Закон про Держслужбу

Патріотизм і любов до нації – відтепер головні чинники у роботі держслужбовця. Про це, зокрема, йшлося на початку урочистостей з нагоди Дня Державноі служби в Полтавському обласному музично-драматичному театрі ім. Гоголя.

Проте, щоб йти дорогою успішних і ефективних реформ треба почати саме з реформування держслужби.

Тому перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко у своїй вітальній промові закликав парламент прийняти “Закон про держслужбу”.

Хотілося б звернутися не з проханням, а з вимогою – прийміть нарешті Закон і підніміть статус державної служби. Дайте працівникам достойну зарплату, а вже потім питайте і вимагайте з них” – відзначив Володимир Марченко.

Начальник міжрегіонального управління Державної служби в Полтавській і Кіровоградській областях Олександр Черчатий підкреслив, що саме від високого фахового рівня чиновників залежить успішний подальший розвиток України.

DSC_0973Свято держслужбовців – ще одна нагода акцентувати увагу на таких проблемах як заполітизованість держслужби, непрестижність професії, відсутність нормальної зарплати і соцгарантій, плинність кадрів і тяжкість реформування держслужби.

Чому саме чиновників звинувачують у всіх негараздах, що відбуваються в державі? – відзначив Черчатий. Бо саме чиновники-держслужбовці втілюють нинішні реформи, але є проблема тупцювання на місці через недосвідченість кадрів держслужби.

Загалом, на реформування державної служби за підтримки Європейського Союзу передбачено 350 млн євро.

За словами Черчатого, нарешті є наявність політичної волі для реформування держслужби і надія на прийняття відповідного закону, який вже 10 років не можуть втілити в життя парламентарі:

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко зазначив, що пишається кожним з держслужбовців:

Кращих держслужбовців відзначили нагородами, грошовими преміями та привітали концертом.

IMG_0060

IMG_0059

IMG_0059 (1)

Система Orphus Поделиться на fb