Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Полтававодоканал” можуть відключити від електропостачання

«Полтаваобленерго» попередило керівництво обласного комунального підприємства «Полтававодоканал» про повне відключення електропостачання у зв’язку із заборгованістю. Про це Сьогодні на сесії Полтавської облради заявив Степан Бульба.

“Мені повідомили, що «Полтаваобленерго» попередило керівництво «Полтававодоканал» про повне відключення електропостачання у зв’язку із заборгованістю. Це призведе до  повної зупинки водоканалу з відповідними екологічними наслідками. Все це відбувається в умовах, коли держава боргує водоканалу різницю в тарифах – понад 250 млн грн. Водоканал заборгував за електроенергію 118 млн грн. Прошу керівництво області вивчити ситуацію і не допустити відключення”, – заявив Степан Бульба.

Керівництво «Полтававодоканал» повідомило, що маючи гарантований державою джерело погашення боргів за електроенергію, підприємство не тільки не змогло погасити ці борги, а й значно наростило їх за рахунок нарахованих підприємству штрафних санкцій за несвоєчасну оплату за енергоносії.
Крім того, за останні три роки державними виконавцями накладено арешт на все рухоме і нерухоме майно підприємства, також накладено арешт на розрахункові рахунки КП «Полтававодоканал» у банківських установах.

Система Orphus Поделиться на fb