Ви тут:
PROвсе 

Перегляд відео про кішок має терапевтичний ефект

016

Дивитися забавні відеоролики з котами в головній ролі дуже корисно, – впевнені психологи з Університету Індіани (США). Ефект від такого проведення часу порівняємо з дією анімалотерапії – додає життєвих сил і позбавляє негативних емоцій, – передає сайт Вокруг света

“Навіть якщо люди дивляться відео з кішками, щоб згаяти час на роботі, емоційний заряд від подібного заняття пізніше може допомогти їм впоратися з важкими завданнями” – вважає автор дослідження Джесіка Гол Мирик.


Щоб дізнатися, як змінюється емоційний стан людей після перегляду відеозаписів з котами, Джесіка опитала майже 7 000 осіб.

З’ясувалося, що такі ролики володіють тим же ефектом, що і терапія за участю тварин. Після їх перегляду у добровольців з’являвся позитивний настрій, вони відчували себе більш натхненно і, як правило, відчували менше тривоги і роздратування.

“Деякі можуть подумати, що ролики з кішками – недостатньо серйозна тема для наукових пошуків, але факт у тому, що саме ці тварини є сьогодні найбільш затребуваним відеоконтентом в Інтернеті – розповіла Джесіка Гол Мирик.

– Якщо ми хочемо краще зрозуміти вплив, який Інтернет робить на нас сьогодні, дослідники не можуть більше ігнорувати інтернет-котів “.

Близько 45% користувачів YouTube публікують на відеохостингу ролики за участю своїх домашніх вихованців, і часто саме відео з кішками.

Торік на YouTube було розміщено близько 2 млн відеозаписів котів, які в сумі зібрали близько 26 млрд переглядів.

Поруч з людьми кішки стали жити близько 10000 років тому.

Остаточне ж їх одомашнення сталося в Єгипті приблизно 3600 років тому, а 2300 років тому єгиптяни заборонили вивозити священних звірів за межі країни.

Система Orphus Поделиться на fb