Ви тут:
Україна 

Олександр Квіташвілі представив план реформування медицини

План реформування медицини в Україні представив сьогодні Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі під час Колегії МОЗ «Про досягнення та проблеми, пріоритети, завдання та перспективи подальшого розвитку у сфері охорони здоров’я». Він детально зупинився на кроках МОЗ для якнайшвидшого переходу до зміни системи фінансування, для обрахунку вартості послуг.

Олександр Квіташвілі наголосив, що важливим кроком реформи буде наближення медичного персоналу до пацієнтів навіть у віддалених селах і містечках, гарантоване безкоштовне надання послуг первинної та невідкладної допомоги, збільшення заробітної плати медикам та надання лікарням можливості вести господарську діяльність.

Водночас Міністр охорони здоров’я підкреслив, що для початку реформи важливо якнайшвидше ухвалити запропоновані МОЗ законодавчі зміни.

Присутній на засіданні Колегії Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк позитивно відреагував на пропозицію Олександра Квіташвілі і закликав до консолідованої роботи всіх гілок влади для якнайшвидшої їх реалізації.

Презентація Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі під час Колегії МОЗ України.

Прес-служба Міністерства охорони здоров’я

Система Orphus Поделиться на fb