Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Новинкою цьогорічного Сорочинського ярмарку стане крутіння вергунів

Цьогоріч на Національному Сорочинському ярмарку, що відбудеться на Полтавщині з 18 по 23 серпня, проведуть новий кулінарний майстер-клас із виготовлення українських вергунів. Про це, під час сьогоднішньої апаратної наради у голови Полтавської ОДА, розповіла директор ТОВ “Сорочинський ярмарок” Юлія Єрмакова.

“Великою популярністю на ярмарку користуються майстер-класи. Цьогоріч ми виготовили декілька павільйонів, де майстри вчитимуть людей лозоплетінню, бісероплетінню. Також ми плануємо додати кулінарний майстер-клас з виготовлення українських вергунів”, – сказала Єрмакова. 

Вона розповіла, що цього року у центрі ярмаркового поля планують побудувати інформаційний центр в етностилі, де кожен охочий зможе отримати інформацію стосовно екскурсій та турів Полтавщиною.

“Кожна садиба цьогоріч буде нести функціональне навантаження, і кожна з них буде стилізованою. Наприклад, у садибі гончарів буде встановлено гончарний круг та проводитиметься виставка виробів. В іншій садибі проходитиме обряд українського весілля, а у прес-центрі буде постійно діюча виставка українських рушників”, – додала Єрмакова.

На Сорочинському ярмарку, як і зазвичай, працюватиме 5 сцен. За 6 днів планують провести майже 200 заходів.  

Система Orphus Поделиться на fb