Ви тут:
Головне Економіка Полтавщина Суспільство 

На „Територіальну оборону” Полтавщини додатково виділили 700 тис. грн

пархоменко

Сьогодні військовому комісаріату Полтавської області задля підготовки батальйону новобранців депутати додатково виділять 700 тис. грн з обласного бюджету у рамках Програми „Територіальна оборона” на 2015 рік. Про це Новинам Полтавщини повідомив голова постійної комісії з питань бюджету та управління майном обласної ради Валерій Пархоменко.

“Головнокомандувач ставить таке завдання провести навчально-польові збори. На превеликий жаль, державного фінансування на це немає і ми підставляємо плечі, щоб кріпити обороноздатність нашої держави” – зазначив Пархоменко.

Під час засідання бюджетної комісії, зокрема, йшлося про забезпечення матеріально-технічними засобами батальйону з майже 500 людей.

Міністерство оборони посилається на те, що територіальні загони повинні фінансуватися місцевими органами влади.

Кошти підуть на закупівлю засобів захисту, речового майна та спорядження, пально-мастильних матеріалів, автозапчастин, спеціального обладнання, інших предметів, життєзабезпечення, обладнання охоронною сигналізацією, засобами відеоспостереження та контролю кімнат для зберігання зброї та боєприпасів, та інше.

Незабаром за це рішення проголосують депутати на двадцять дев’ятій позачерговій сесії обласної ради шостого скликання.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків ЧАЕС облдержадміністрації Віктор Стеблянко зазначив, що вже 5 червня відбудуться масштабні навчання бійців полтавського батальйону, який буде використовуватися у військовий час.

IMG_1476

 

Система Orphus Поделиться на fb