Ви тут:
Полтавщина Р Суспільство 

На Святі Морозива у Полтаві компанія “Рудь” дітям дарували радість

Учора у Полтаві відбулося Свято Морозива, яке організував найбільший виробник морозива в Україні – компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод»).

Його проводять уже десятий рік поспіль. За словами організаторів, захід є святом єднання та позитиву. Цьогоріч воно набуло нових кольорів і стало справжньою патріотичною країною, сповненою незабутніх вражень, спілкування та національного колориту.

“Цього року ми вкотре робимо Свято Морозива для полтавців. І вже 10 років поспіль ми святкуємо усією країною. Сьогодні до Полтави ми привезли оновлене свято, яке має нові атракціони, нову конкурсну програму, новинки морозива. Особливість нашого заходу у тому, що це соціальний захід, який об’єднує родину, дарує єдність, радість, позитив, мир, добро. Кожного року ми розширюємо асортимент морозива, тому привезли цікаві новинки для дітей та їх батьків. Я думаю, що кожен зможе отримати насолоду на свій смак”, – наголосила провідний фахівець відділу маркетингу і реклами компанії “Рудь” Тетяна Хомяк.

На Святі полтавці ласували морозивом, а обгортки від нього обмінювали на «колорики» – оригінальні різнокольорові перепустки, за наявності яких діти могли безкоштовно розважитися на усіх атракціонах, які, за вподобаннями та для зручності, розподілили на умовні зони, серед яких “вулиця Спортивна”, “Родинний сквер”, “Мистецька алея” та багато інших.

“Мені дуже подобається Свято Морозива. Кожного року чекаю його з нетерпінням. Цьогоріч найбільше сподобалися аніматори та морозиво “Ескімос”, – сказала 10-річна Марійка.

На Святі Морозива від компанії “Рудь” можна було і «впіймати» морозиво, і поцілити в повітряну кульку, і поплести браслетики, і зробити собі “тату” з наклейки.

А запальні ведучі та казкові аніматори пропонували малечі конкурси, естафети і забави.

Свято Морозива від компанії “Рудь” ще обов’язково знову завітає і у Полтаву, і в інші міста України, щоб подарувати безліч позитивних емоцій, радості та смачного морозива.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту