Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На прокурора Полтавщини заведуть кримінальну справу

Службова недбалість – таку попередню кваліфікацію дій прокурора Полтавської області Яна Стрелюка визначив слідчий суддя Печерського райсуду Києва. Причиною порушення кримінального провадження є відмова високопосадовця притягнути свого заступника Юрія Кравченка до відповідальності за підробку документів.

Печерський райсуд міста Києва зобов’язав Генеральну прокуратуру України порушити кримінальне провадження

 

 

 

 

Таке рішення є відповіддю на скаргу від Романа Мельника, сина директора приватної телекомпанії «Візит». Більше ніж півроку тому його батька Олександра Мельника арештували за звинуваченням у подвійному вбивстві.

“У день арешту Олександра Мельника дісталося і його рідним. Старшого сина Романа, студента юридичного вишу, що приїхав додому на кілька днів, також арештували міліціонери. Причому, як розповідав Роман, на нього накинулися люди в балаклавах, досить грубо поводилися й ніяк не пояснили причину затримання. Романа Мельника протримали в міліції кілька годин. А в цей час у домі його батьків також «хазяйнували» люди в масках. Після їхнього «обшуку» з дому зникли цінні речі, а фотографії родини із сімейного альбому з’явилися в брудних передвиборчих листівках. Згодом директор «Візиту» розповість, що під час його арешту, вибиваючи зізнання, міліціонери погрожували йому якраз розправою над рідними. Також дісталося й сусідам Мельників, до помешкання яких люди в балаклавах, судячи з усього, вдерлися випадково. Сонну жінку чи то міліціонери, чи бандити витягнули з ліжка, душили за горло”, – йдеться у скарзі, яку Роман Мельник подав до прокуратури.

Юристи «Візиту» довго домагалися від прокуратури порушення кримінального провадження, аби притягнути до відповідальності тих міліціонерів та їхніх керівників, які допустили таке. Але прокуратура Полтавської області всіляко цьому опиралася.

У свою чергу, ситуацію “Новинам Полтавщини” прокоментував прокурор Полтавської області Ян Стрелюк.

“Розцінюю ці дії, як спробу здійснення тиску на керівництво прокуратури з метою уникнення відповідальності власником медіа-центру”, – зазначив він.

 

Система Orphus Поделиться на fb