Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині проходять командно-штабні навчання

Знімок екрану - 08.06.15 - 09:33:18

З 5 червня під Полтавою на базі однієї із військових частин Полтавським обласним військовим комісаріатом проводяться командно-штабні навчання з територіальної оборони з практичним призовом та формування стрілецького батальйону.

В перші дні районні військові комісаріати Полтавської області проводять комплектування стрілецького батальйону територіальної оборони. Завдання комісаріату навчити особовий склад батальйону діяти в різних ситуаціях, бути спроможним виконувати поставлені завдання.

Знімок екрану - 08.06.15 - 09:33:34
На даний час триває збір військовозобов’язаних, проведення медичного огляду, організація обліку особового складу, розподіл його по підрозділах, розміщення особового складу, організація внутрішньої служби, проведення занять з мір безпеки, основних положень територіальної оборони, адміністративної та кримінальної відповідальності військовослужбовців,  видача майна та матеріальних засобів у підрозділи.

В ході командно-штабного навчання планується відпрацювати практичні дії підрозділів батальйону під час виконання завдань за призначенням в зоні територіальної оборони, зокрема здійснення маршу стрілецьких рот посилених зенітним артилерійським взводом, мінометним взводом, ротою вогневої підтримки, інженерно-саперним відділенням.

Знімок екрану - 08.06.15 - 09:33:52
Провести організацію охорони і оборони шляхом створення системи вогню, загороджень, інженерного обладнання об’єкту і прилягаючої території. Здійснення маршу стрілецької роти посиленої гранатометним взводом відділенням зенітного артилерійського взводу, розрахунком мінометного взводу роти вогневої підтримки та організація охорони і оборони аеродрому шляхом створення системи вогню, загороджень, інженерного обладнання об’єкту і прилягаючої території. Здійснення маршу розвідувальним взводом в у визначений район, проведення розвідки з метою виявлення ДРГ, організація ізоляції (блокування) району їх дій та інші дії.

Прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату
Заступник військового комісара по роботі з  особовим складом та громадськістю підполковник Е.М.БОРОДАЙ