Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Миргородці втілюють ідею букроссингу щодо обміну книжками

Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» провела краєзнавчу екскурсію «Мистецький діалог поколінь». Міська публічна бібліотека для дорослих в Миргороді зацікавила екскурсантів новітньою ідеєю обміну книжок –  букроссингом.

І літні люди і молодь, з зацікавленістю знайомились з процесом звільнення книг, коли людина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці, для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати. Та, у свою чергу, повинна повторити процес.

У Миргородській міській публічній бібліотеці для дорослих імені Давида Гурамішвілі гості також ознайомилися з книжковими ресурсами, історією бібліотеки та провели інтерактивне спілкування з психологом проекту Юлію Подою, -повідомили у міськраді Миргорода.

Вона переконана, що відновлювати родинно-національні традиції, які забезпечують зв’язок поколінь, засвоєння і збереження культурних скарбів українського народу, впливають на розвиток і соціальну спрямованість дитини в сім’ї та суспільстві. А залучення проекту осіб похилого віку, особливо тих, хто постраждав за часи тоталітарних режимів, відновлює їх відчуття потрібності в суспільстві.
Система Orphus Поделиться на fb