Ви тут:
Економіка Споживач 

Мінсоцполітики відкоригує систему надання субсидій

У Міністерстві соціальної політики пропонують внести зміни у певні «вузькі місця» механізму надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. 

Зокрема,  внесуть корективи у порядок заповнення документів, які покликані уточнити поняття «достовірність поданих громадянами даних».

Відповідні зміни внесуть на розгляд Уряду, –  повідомили у прес-службі Мінсоцполітики.

У відомстві також заявили, що пропонуватимуть скасувати обов’язкове зазначення в деклараціях разових державних виплат – допомоги ветеранам Другої світової війни до 9 Травня, допомоги на поховання, коштів, що одноразово виплачуються Матерям-героїням, та низки інших аналогічних виплат.

«Наше завдання – забезпечити додержання принципу соціальної справедливості в цьому питанні. Держава зобов’язана допомогти людям, рівень доходів яких не дає їм змоги самотужки заплатити за комунальні послуги», – пояснив міністр Мінсоцполітики Павло Розенко.

Крім цього, чиновник наголосив, що у деяких регіонах проблеми із наданням субсидій очевидні: «Аналіз показує, що системних проблем з наданням субсидій у цілому по державі немає. Але у окремих регіонах проблеми очевидні, – є області, де субсидії призначені 5-7 відсоткам тих, хто звернувся».

У роботі колегії взяли участь і представники Полтавської області.

PM812image002

Перейти до вмісту