Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Медичним працівникам допоможуть опублікуватись

В рамках реалізації благодійного проекту “Привернення уваги полтавців до розвитку хоспісного руху на Полтавщині», заплановано видання медичного друкованого бюлетеню «Перспективи розвитку паліативної та хоспісної допомоги на полтавщині», який буде містити розділи:

–          «Статистика»;

–           «Профілактика»;

–           «Інновації»;

–           «Стан справ»;

–           «Оголошення про допомогу»;

–           «Телефонний довідник медичних закладів» та ін. розділи.

              Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», керівник проекту Андрій Олєйніков повідомив, що асоціація надасть можливість медичним працівникам зробити безкоштовні публікації в цьому бюлетені. Для цього необхідно написати невелику статтю, або тези, не більше двох сторінок, формату  А-4 та надіслати їх на електронну адресу асоціації hospice.poltava@mail.ruз 25.06. по 15.07.2015 року.

Найкращі статті будуть безкоштовно опубліковані в друкованому бюлетені з наданням цього примірника автору публікації. Наразі, не так просто зробити публікацію, тому асоціація вирішила посприяти в цьому медичним працівникам, доречи студентам старших курсів медичних навчальних закладів теж можна взяти участь в конкурсі.

              Обов’язково, слід зазначити  свій номер телефону, свою посаду та місце роботи.

Система Orphus Поделиться на fb