Ви тут:
Кримінал Оголошення Полтавщина Суспільство 

Кременчужан просять повідомяти про факти крадіжок каналізаційних люків

Сьогодні на щотижневій апаратній нараді  перший заступник міського голови Віктор Калашник порушив питання крадіжок металевих каналізаційних люків та  решіток зливової каналізації. На такі ж факти на засіданні міського штабу з підготовки до опалювального періоду 2015-2016 років також звертав увагу керівник КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» Валерій Кірєєв. За його інформацією, останнім часом крадіжки стали масовим явищем, у травні було викрадено 136 решіток та 14 люків, в червні  виявлено ще 50 таких фактів. На відновлення їх потрібні значні кошти. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Віктор Калашиник звернувся до керівника кременчуцької міліції  Дениса Захарченка з проханням вжити дієвих заходів із розкриття цих злочинів, а також попрохав постійно здійснювати контроль за пунктами прийому металобрухту.

Перший заступник міського голови також звернувся через засоби масової інформації до жителів міста з проханням повідомляти про  крадіжки каналізаційних люків, щоб правоохоронці могли оперативно розкривати злочини. «Якщо такі випадки останнім часом трапляються дуже часто, то не виключено, що вони відбуваються й на очах жителів міста. Я дуже прошу кременчужан повідомляти про факти крадіжок до міліції», – зазначив Віктор Калашник.

Система Orphus Поделиться на fb