Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кращих студентів ПНПУ відзначили на ректорському балу

28166849_4a572396

Ректорський бал «Молодь і освітній олімп» для кращих випускників Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка відбувається щорічно, починаючи з 2009 року.

У дискотечно-виставковій залі міського Будинку культури зібрались 170 випускників 7 факультетів університету, які мають визначні успіхи у навчанні, науковій діяльності, спорті, громадській роботі, художній самодіяльності. Їхні здобутки – золотий фонд вишу. Відкрив бал ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Микола Степаненко., повідомили в Полтавській міськраді.

Секретар міської ради Оксана Деркач, яка завітала на бал, привітала усіх випускників із успішним завершенням навчання й побажала успіхів у подальшій вже професійній діяльності та світлого майбутнього, аби виправдались їх надії і сподівання.

Завершився бал мистецькою акцією «Журавлики миру»: короленківці згадали усі благодійні акції, які були проведені університетом на підтримку воїнів АТО, реабілітацію поранених у військовому госпіталі. Молодь закликала присутніх продовжувати волонтерську діяльність у наступному навчальному році, запустивши у небо повітряні кульки з журавликами миру.

http://www.rada-poltava.gov.ua/db/img/28166849_7a78d3e0.jpg

Система Orphus Поделиться на fb