Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кобеляцький район поділять на сім об’єднаних громад

Полтавська обласна рада схвалила Перспективний план формування територій громад Полтавської області. Цим документом передбачено створення семи об’єднаних територіальних громад на карті Кобеляцького району.

Так, на території Кобеляцького району заплановано сформувати Кобеляцьку, Білицьку, Бутенківську, Красненську, Шенгурівську, Озерянську, Радянську територіальні громади.

Про це повідомили в Кобеляцькій міськраді. Як видно, не передбачається створення Дашківської об’єднаної громади, про яку анонсувалося раніше. Проте будуть сформовані додаткові три об’єднані громади: Красненська, Шенгурівська та Радянська. Крім того, самостійно господарювати залишаться Бродщинська, Вільховатська, Дашківська, Канавська та Світлогірська сільські ради, які не виявили бажання ввійти до будь-якої об’єднаної територіальної громади.

Слід зазначити, що згідно перспективного плану до складу Кобеляцької громади мали б увійти населені пункти Сухинівської сільської ради.  Проте днями відбулися збори жителів села Сухинівка, на яких було прийнято рішення об’єднатися саме із краснянами. 

Система Orphus Поделиться на fb