Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Із Днем молоді Полтавців привітав гурт «Друга ріка»

На концерті до Дня молоді запалили натовп особливі гості – українська рок-група «Друга Ріка». Про це  повідомили на офіційному сайті Полтавської міської ради.

Одна з небагатьох істинно українських груп, яка, не дивлячись на пристойний вік, не втратила своєї особливості, самобутності. Рядки з їх пісень «виривають» і кажуть на них «так багато сенсу, а так мало слів», їх пісні не просто слухають, а чують, відчувають, від них біжать сотні «мурашок» усім тілом і вони запам’ятовуються не надовго, а на усе життя, бо закрадаються в найглибинніші куточки свідомості. Є такі речі, які можуть об’єднати абсолютно різних людей, причому не двох-трьох чи десятьох, а сотні в надзвичайно могутню єдність. Цього вечора «Друга Ріка» з’єднала між собою натовп чужих один-одному людей довкола однієї цінної ідеї – радості та гордості за свою національну приналежність: «Я – українець!».

Гурт виконував пісні, які вже по праву стали класикою українського року: «П’ю з твоїх долонь», «Вже не сам», «Три хвилини». Подарували полтавцям і пісні з нового альбому «Supernation».

Навіть дощ в жодному разі не зіпсував настрою ні зірковим гостям, ні полтавцям. Навпаки, додав особливого забарвлення.

Фото Анни Чапали.

 

Система Orphus Поделиться на fb