Ви тут:
Суспільство Україна 

Головою Вищої ради юстиції обрано Ігоря Бенедисюка

Сьогодні, 9 червня 2015 року, Вища рада юстиції зібралася на перше, організаційне, засідання у складі, сформованому відповідно до Закону України «Про Вищу раду юстиції», з урахуванням змін, передбачених Законом України «Про забезпечення права на справедливий суд».

Засідання відкрив Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк. На початку засідання Ярослав Романюк привітав членів ВРЮ із початком роботи та вручив новопризначеним членам Ради Почесні відзнаки члена ВРЮ – колари. До порядку денного було внесено питання про обрання Голови Вищої ради юстиції. Повідомляє прес-служба ВРЮ

Шляхом таємного голосування 17-ма голосами “за” Головою Вищої ради юстиції було обрано суддю Вищого господарського суду України Бенедисюка Ігоря Михайловича.

Вступаючи на посаду Голови ВРЮ Ігор Бенедисюк подякував присутнім за обрання, пообіцявши, що новий склад Вищої ради юстиції працюватиме чесно та сумлінно, аби “виправдати наданий кредит довіри”.

Сьогодні на засіданні члени ВРЮ мають обрати заступника Голови ВРЮ, сфоромувати склад секцій та обрати їх керівників, затвердити штатний розпис Ради, що дозволить членам Вищої ради юстиції працювати на постійній основі.

Система Orphus