Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Головний міліціонер Полтавщини разом із заступником відвідали бійців на передовій

Вихідними начальник УМВС Полтавщини Олег Бех разом із своїм заступником Віктором Ремським відвідали колег в зоні проведення АТО. Головний міліціонер області обговорив з підлеглими обстановку в зоні ведення бойових дій, ознайомився з умовами проживання та харчування, вручив бійцям премії та передав гостинці від колегії УМВС. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Зустрічав керівників УМВС командир батальйону патрульно-постової служби міліції особливого призначення «Полтава» Юрій Анучін.

На передовій головний міліціонер області поспілкувався з бійцями в місцях їх дислокації, вивчив морально-бойовий дух в підрозділі, вручив гостинці та премії від колег.

«Я дякую кожному, хто стоїть на передових рубежах і захищає Україну від загарбницьких зазіхань ворога. Це наші герої, якими пишаємось і ми, і полтавська громада. Приємно, що наші колеги мають відмінну виправку, високий рівень патріотизму та потужний бойовий дух. Хлопці забезпечені необхідним озброєнням та обмундируванням. Побажання кожного з них ми також врахуємо і будемо докладати максимум зусиль, аби вони були гарно забезпечені, почувалися впевнено та комфортно, наскільки це можливо в умовах ведення війни», – зазначив очільник УМВС Полтавщини Олег Бех.

Система Orphus Поделиться на fb