Ви тут:
Суспільство Україна 

Довідатися про залізничне майно для оренди можна в он-лайн-режимі

Знімок екрану - 09.06.15 - 09:47:39

Укрзалізниця запровадила новий сервіс для потенційних орендарів. Відтепер вони можуть в он-лайн-режимі переглянути  пропозиції щодо оренди майна. Зазначений сервіс запрацював з 2-го червня.

На офіційному сайті Укрзалізниця розмістила для потенційних орендарів інтерактивну довідку щодо наявності об’єктів майна, які пропонуються в оренду. Інформаційною довідкою клієнти зможуть скористатися у розділі «Про Укрзалізницю», вибравши підрозділ «Оренда майна». Поки що сервіс працює у дослідному режимі та буде вдосконалюватися відповідно до відгуків користувачів.

Завдяки нововведенню клієнт зможе в режимі реального часу вивчати актуальну та постійно оновлену інформацію щодо найменування майна, місцезнаходження, характеристики майнових об’єктів, що пропонуються для використання на засадах оренди, загальної площі об’єкта та тієї, яка пропонується для передачі в оренду, технічних характеристик майнового об’єкта, його зображення, способів під’їзду. Для зручності довідка включатиме також необхідну інформацію щодо можливості використання зазначених майнових об’єктів.

Це дозволить підприємствам ефективно планувати оренду, а підприємствам, установам та організаціям залізничного транспорту – підвищити ефективність та прозорість використання незадіяного у виробництві майна, збільшити надходження від здачі його в оренду.  Оновлений сервіс дозволить зробити механізм управління незадіяним у виробництві майном максимально прозорим і знівелює можливість зловживань.

Система Orphus Поделиться на fb