Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До 17 липня полтавці не попрощаються з аналоговим ТБ

Націона́льна ра́да Украї́ни з пита́нь телеба́чення і радіомо́влення зробила заяву, що Україна не зможе 17 липня перейти на цифрове мовлення. Причина — відсутність розгорнутої цифрової мережі.

Про це повідомив голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко під час розширеного правління НСЖ в Полтаві, яке проходило у прес-центрі “Зорі Полтавщини”.

“ Є фінансові проблеми. Також компанія”Зеонбуд”, яку антимонопольний комітет визнав монополістом веде, на наш погляд, не правильну тарифну політику”, – сказав Наливайко

За його словами наразі Нацрада розробляє новий план переходу на цифрове мовлення. Його вже погодили з європейськими партнерам.

“Вони з розумінням все сприймають. І ми не змогли своєчасно виконати своє зобов’язання згідно з угодою “Женева-2006”, – сказав Наливайко.

Щодо забезпечення соціально незахищених верств населення тюнерами, то наразі в державі немає грошей на їхнє придбання.

 “Програма з закупки та встановлення тюнерів призупинялася з 2012 року. Соціально незахищеним верствам населення потрібно було встановити близько 850 тис. тюнерів. Поставили тільки 700, на 150 тис. Уряд не знайшов грошей. Це боргові зобов’язання перед людьми, які не можуть купити ці тюнери”, – сказав Наливайко.

“Щодо тих телеканалів у яких закінчується ліцензія на аналогове ТБ, то спираючись на думку Нацради, вони повинні продовжувати мовлення”, – зазначив Олег Наливайко.

Система Orphus Поделиться на fb