Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для підоблікових Котелевської ВКІ влаштували концерт

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

У червні цього року в рамках розпочатих занять з естетотерапії для підоблікових Котелевського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області провели концерт за участю вихованців та викладачів Котелевської дитячої музичної школи.

Про це повідомили в прес-службі управління ДПтС України в Полтавській області

Учасниками концерту були кращі учні школи, лауреати обласних та республіканських конкурсів, володарі нагород та призових місць. До уваги слухачів були представлені різножанрові твори, виконані на різних інструментах : фортепіано, баяні, ксилофоні, віолончелі, домрі.

За дослідженнями спеціалістів у сфері естетотерапії мелодійні вібрації, створені певним інструментом, сприяють оздоровленню внутрішніх ритмів і вібрацій складної інформаційно-енергетичної структури під назвою «людина». Мелодії, які лунали в залі нагадували слухачам про втрачену гармонію внутрішнього світу та багатогранність людського єства, спонукали до відродження духовних потреб.

Жоден підобліковий не пожалкував, що став глядачем такого феєричного дійства, навпаки всі присутні отримали велике задоволення від такого неочікуваного сюрпризу, висловивши слова вдячності організатором заходу.

Музичні твори у виконанні дітей та підлітків, що є учнями музичної школи, доторкнулись до кожного серця, осяяли обличчя усмішками, наповнили думки новими яскравими фарбами добра, радості, надії та любові.

Така естетотерапія надала позитивний вплив на виховання підоблікових, зробивши рух від опору до взаємності, від пасивності до продуктивності, від деморалізації до гідності , а також дала можливість звернутися до внутрішніх творчих здібностей з метою перегляду ставлення до себе та інших.

 SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

 

Система Orphus Поделиться на fb