Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для автопарку КАТП-1628 придбали нову спецвантажівку

Тариф на вивіз сміття у місті складає 1 гривню 70 копійок, що є одним з найнижчих тарифів в Україні. Міська влада докладає максимум засиль, аби тариф залишився на цьому ж рівні, не дивлячись на складні часи, які сьогодні переживає країна. Низький тариф, безперечно, прийнятний для полтавців, проте не для комунального автотранспортного підприємства 1628, адже таким чином йому постійно доводиться вести свою діяльність в режимі економії. Шукаючи шляхи заощадження, для КАТП-1628 було вирішено придбати нову спецмашину, потужність якої дозволяє замітини роботу трьох вантажівок ЗІЛ та одного трактора. Окрім цього вона полегшує й працю людини, адже замість двох працівників тепер достатньо одного. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

– Робота чотирьох одиниць техніки обходиться нам в 150 тисяч гривень щомісяця, – розповів начальник «КАТП-1628» Дмитро Третяков. – Нова машина дозволить замінити дві пари інших, що в свою чергу принесе економію підприємству в 1 мільйон 800 тисяч гривень за рік.

Особливість цієї спеціальної вантажівки в тому, що вона має встановлений маніпулятор, який дозволяє проводити загрузку сміттєвих відходів будь-якого розміру. Коштує така машина 2 мільйони 200 тисяч гривень. Міський голова Олександр Мамай наголошує, що придбання цієї техніки дозволить не лише спростити роботу працівників підприємства, підтримувати чистоту в місті, а й спрямувати зекономлені кошти на вирішення інших проблем міста:

– До кінця року для підприємства КАТП-1628 ми придбаємо ще три одиниці такої спецтехніки. Таким чином, за рік збережемо 7 мільйонів 200 тисяч гривень завдяки роботі вантажівок, – зауважив Олександр Федорович. – Ці кошти ми спрямуємо на ремонти дахів будинків, ремонти ліфтів, ремонти доріг тощо.

До речі, вантажівка з маніпулятором – вже не перше оновлення автопарку підприємства цьогоріч: навесні було придбано автівками для розвантаження сміттєвих контейнерів.

Загалом же, на придбання нової техніки, якої потребує Полтавське автотранспортне підприємство 1628, міська влада виділила 23 мільйони гривень.

Система Orphus Поделиться на fb