Ви тут:
Полтавщина Пригоди Суспільство 

Дії деяких активістів переходять будь-яку моральну i людську межу – Головко

620x410

Полтавщина неприємно прославилась у ЗМІ неадекватними діями деяких громадських активістів.

Зокрема, 22 червня громадський активіст Ігор Головатий облив свинячою кров’ю заступника директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Юрія Курилка, інформація про що була поширена у всеукраїнських ЗМІ.

За словами голови Полтавської ОДА Валерія Головка, він провів зустріч разом з  медиками та керівництвом Управління міністерства внутрішніх справ та УСБУ в області, щоб надати правову оцінку цьому неординарному випадку.

“Такі дії переходять вже якусь моральну і людську межу. Цей випадок у нас під контролем”, – зазначив під час колегії в ОДА Головко.

Нагадаємо, до чиновника від медицини увірвалися громадські активісти, вимагаючи висновків комісії по справі, чому прооперували не ту нирку 3-річній дівчинці в Полтаві.

Курилко зазначив, що поки йде слідство, він не може відповісти на це питання. Це й викликало дивну реакцію активіста Головатого.

Курилко відмовився коментувати “Новинам Полтавщини” цей інцидент, адже не розуміє, чим викликана така агресія непроханих гостей.

З відповідною заявою він звернувся до правоохоронних органів та вирішив провести експертизу рідини, якою його облили.

На запитання, звідки у громадського активіста раптом з собою взялася кров, – Головатий відповів, що вони планували акцію з “кровавим написом” проти подальшої роботи на посаді Жабо (екс-очільниця обласної МСЕК).

 

Система Orphus Поделиться на fb