Ви тут:

Держфінінспекція в Полтавській області встановила порушення під час ревізії Комсомольської міської стоматологічної поліклініки

Порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 113,6 тис. грн встановили державні фінансові інспектори під час ревізії Комсомольської міської стоматологічної поліклініки.

Контролем охоплений період діяльності установи з 01.01.2012 по 30.04.2015. Зокрема, посадові особи поліклініки за рахунок бюджетних коштів загального фонду установи покрили видатки сторонніх юридичних осіб майже на 85 тис. грн.

Крім того, зафіксовано завищення витрат на оплату праці, зайва сплата єдиного соціального внеску на суми виплачених з порушенням заробітної  плати  та матеріальної допомоги разового характеру, не перераховання до місцевого бюджету коштів по проведених перерахунках видатків з оплати праці, які проведені в минулих бюджетних періодах тощо.

В період ревізії порушення частково усунуто.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 4-х посадових осіб медичної установи складено протоколи про адміністративну відповідальність.
Про результати ревізії поінформовано Управління охорони здоров’я Комсомольської міської ради та прокуратуру Полтавської області.

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb