Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

Де громади не хочуть об’єднуватися, діятиме Закон про співробітництво громад – Ворона

Знімок екрану - 11.06.15 - 14:29:08

Там, де виникли проблеми під час обговорення територіально-адміністративної реформи і люди не хочуть добровільно об’єднуватися, повинен спрацювати Закон України “Про співробітництво територіальних громад” (прийнятий рік тому).

Про це, зокрема, зазначив голова обласної ради Петро Ворона під час виїзних парламентських слухань у Полтаві.

“Є два шляхи реалізації реформи: той хто хоче об’єднатися – хай об’єднується, а хто не хоче, тут вступає в дію  Закон України “Про співробітництво територіальних громад” – зазначив Ворона.

Голова обласної ради висловив гордість, що це обговорення відбувається в самому серці України, колисці української культури.

Особливо Ворона висловив задоволення, що парламентарі підтримують його тезу щодо добровільності об’єднання громад та є союзниками під час втілення процесу реформ.

І навів приклад Франції, де понад 36 тис комун співпрацюють саме завдяки такому закону і мають колосальний ефект у розвитку своїх громад.

“Треба використати кожну можливість, щоб цінно пройшов процес реформ, у ці важкі часи зайве збурення не потрібне, – зазначив він.

Проте, Ворона сподівається, що центральна влада врахує той факт, що місцеві громади не можуть бути самодостатніми, допоки в них 55% доходів  забирають.

Система Orphus Поделиться на fb