Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Чим гребінківські школярі займаються на літніх канікулах

Літо – найвеселіша для дітей пора року. Адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі.

Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати, пише grebenka.com.

Міністр освіти і науки Сергій Квіт анонсував створення загальноукраїнського волонтерського проекту, метою якого стало проведення мовних літніх таборів, що охопдюють всі школи країни.


Він повідомив, що діти перебувають в школах у червні місяці в оздоровчих таборах, які насправді не виправдовують себе, тому в цьому році Міністерство освіти пропонує зробити тритижневу літню школу англійської мови на базі загальних середніх навчальних закладів.


В Гребінківській ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 2 червня 2015 року розпочав свою роботу мовний табір “Веселка”.

“Літня школа англійської мови – це один із найважливіших проектів міністерства загальнонаціонального значення”, – наголосив Сергій Квіт.

Пришкільний табір при Гребінківській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів має назву історичну – “Городище”.

“Найкраще, що дав Бог людині – це спілкування. Від серця до серця, від слова до слова, від погляду до погляду, – говорить начальник табору при Гребінківській ЗОШ №2 І-ІІІ ст. Ольга Григорівна. – Та світ став настільки сучасним, що ми спілкуємося різними мовами.”


У цьому році в таборі працює вчитель іноземної мови Цимбал Оксана Владиславівна.

Гурток, який вона веде має назву “Funny English“. Пройшов тільки тиждень, а діти зробили виставку квітів англійською мовою, інсценували казку на англійській мові, вивчили привітання, робили смайлики з побажаннями та багато інших цікавих хвилин спілкування різними мовами.


Можна добре харчуватись та укріплювати фізичний стан, але без духовного життя, без набуття знань людина залишається тілом, а з знаннями кожен стає особистістю.

Початок літа в 10-А класі Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 почався з відвідування Дібрівського кінного заводу.

Учні 10-А класу відвідали Дібрівський кінний завод № 62 (Миргородський район). Під час екскурсії старшокласники відвідали музей, де дізналися про історію кінного заводу та його засновників.

Увагу десятикласники привернули кубки та нагороди, які здобули кращі «вихованці» заводу – орловські скакуни.

Після оглядової екскурсії територією на учнів чекала захоплююча прогулянка на конях.

Чудові враження від поїздки та «спілкування» з конями – чудовий початок літніх канікул.

Система Orphus Поделиться на fb