Ви тут:
PROвсе 

Чому ви постійно переїдаєте

http://s0.tchkcdn.com/g2-Icss5flT59OAwdyQM8NQBg/lady/660x480/f/0/1-2-6-3-16263/96927_pereedanie22.jpg

Поїсти ми всі любимо. Тільки іноді ця шкідлива звичка завдає реальної шкоди – і здоров’ю, і зовнішності. Чому вона виникає? Детальніше читайте у “Країні Здоров’я“.

– Заїдання емоцій. Коли нам сумно, прикро або гірко, ми мимоволі тягнемося до чогось смачного, адже процес їжі приносить задоволення і заспокоює хворі нерви. Правда, емоції вщухають ненадовго, проблеми залишаються, та ще й разом із зайвими кілограмами. Постарайтеся не сідати за стіл в засмучених почуттях. Кращий спосіб скинути негатив – не їжа, а фізична активність.
 
– Простий спосіб відчути себе щасливою. Можливо, у вашому житті так мало світлих моментів, що їжа – єдиний спосіб відчути себе щасливою? Це ж так просто – набити повний шлунок і, відкинувшись на спинку стільця, розкошували, відчуваючи приємну вагу в організмі. Невже немає інших способів зробити собі приємне? Подумайте: які речі або діяльність приносять вам задоволення? Можливо, ви давно не гуляли по лісі, не займалися улюбленимою рукоділлям або не зустрічались з подружками?

Виправдання своєї бездіяльності. Зайві кілограми і власна непривабливість – це такі речі, з яких можна отримати вторинну вигоду. Не вірите? А ось згадайте, що ви говорили востаннє, коли зазнали життєву невдачу (вам відмовили в роботі, кинув хлопець чи не став слухати працівник ЖЕКу). Напевно одна з думок, яка прийшла вам в голову: «Ну так, я така товста і неприваблива, ось у мене нічого і не вийшло». Вам не здається, що ви користуєтеся своєю зовнішністю як виправданням? Замість того щоб працювати над своїми відносинами, підвищувати свій професійний рівень або комунікативні навички, ви стаєте в позицію жертви. Об’їдаєтеся з чистою совістю, та при цьому і вимагаєте з боку оточуючих жалю і розуміння.

Система Orphus Поделиться на fb