Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

7 полтавських рятувальників присягли на вірність Українському народові

Сьогодні 7 рятувальників отримали свідоцтва про закінчення навчання з первинної професійної підготовки за професією «Пожежний-рятувальник» та урочисто склали Присягу особового складу органів і підрозділів цивільного захисту на вірність Українському народові. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Ще учора вони були слухачами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області, набували теоретичних знань та практичних навичок, а завтра на їх плечі ляже персональна відповідальність найпочеснішої професії.

Традиційно приведення до присяги проводилось під національним прапором та з виконанням Державного гімну України в залі Чорнобильської слави пожежно-технічної виставки ГУ ДСНС України у Полтавській області. Вже багато років молоді пожежні, а тепер і рятувальники у цій залі, наповненій спогадами про героїзм і відвагу пожежних Полтавщини, які рятували світ від Чорнобильської трагедії, у присутності своїх командирів та ветеранів урочисто клялися мужньо та рішуче захищати життя та здоров’я громадян. Такий підхід організації приведення до присяги має значний виховний вплив на формування свідомості молодих рятувальників.

З привітанням до молодих рятувальників звернувся начальник центру Сергій Терещенко та голова Полтавської обласної Ради Всеукраїнської Асоціації Ветеранів війни та МНС Вячеслав Вишня. Вони побажали рятувальникам продовжувати славетні традиції старшого покоління бути гідними заклику вогнеборців «запобігти, врятувати, допомогти!».

Система Orphus Поделиться на fb