Ви тут:
PROвсе 

4 прості звички, які призводять вас до захворювань

sh2

Експерти в області гігієни попереджають: деякі наші дії, що здійснюються щодня заради здоров’я, дають прямо протилежний результат. Детальніше читайте у “Країні Здоров’я“.

Гарячий душ двічі на день. Використання мила і гелю для душу позбавляє шкіру природного зволоження, призводить до сухості і лущення. Тому досить митися один раз в день теплою, а не гарячою водою.
 
Дихати на повні груди. Попросіть будь зробити глибокий вдих, і він відразу ж виставить груди вперед. У той час як, наприклад, немовлята надувають живіт. Поверхневе грудне дихання обмежує приплив кисню в нижню частину легенів.Відпочинок після обіду і вечері. Не можна лягати на диван відразу після ситної трапези. Травлення сповільниться, організм просто не буде спалювати отримані калорії, а стане відкладати їх про запас у вигляді підшкірного жиру.
 
Домашнє прибирання. Це, на жаль, неминуча необхідність. Але щоб мінімізувати шкоду від цього заняття, постарайтеся використовувати менше побутової хімії, яка збільшує ризик виникнення астми.

Система Orphus Поделиться на fb