Ви тут:
Суспільство 

2 червня – День працівників водного господарства

photo

Без води неможливо налагодити життя ні в одній державі світу. А Україна, як відомо, є великою країною, що має в своєму потенціалі великі водяні ресурси, включаючи морські та річкові води, – повідомляє Український календар.

Без кваліфікованих фахівців, пов’язаних з природними водними ресурсами, не обійтися ні в побутовому ні в соціальному відношенні. Подача води в житлові будинки та організації, боротьба з паводками і підтопленнями, екологічні заходи – все це знаходиться в руках працівників водного господарства.

У нашій державі приділяють велику увагу природним ресурсам. А вода – особливе джерело, що забезпечує життя на землі. Цю тему активно розвивають в ході науково-практичних конференцій, обговорюючи актуальні питання меліорації і водного господарства, причому не тільки на державному, а й на міжнародному рівні.

Щороку в першу неділю червня працівники водного господарства святкують свій професійний день, заснований в 2003 році. Від їх компетентності та вміння залежить життєзабезпечення цілющою вологою кожного з нас. Ми. звичайно, не в силах підвищити їм заробітну плату, але якщо станемо своєчасно оплачувати рахунки за користування водою, то наблизимо частку комфортності до тієї позначки, яка дозволить підтримувати водогосподарські об’єкти на належному рівні.

 
Система Orphus Поделиться на fb