Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Один полтавський заклад потрапив до сотні рейтингу університетів України

00093_1

Центр міжнародних проектів НДІ прикладних інформаційних технологій “Євро Освіта” 2 червня оприлюднив рейтинг університетів України III- IV рівнів акредитації “ТОП-200 Україна” у 2015 році.

Цьогорічний випуск рейтингу – дев’ятий – був складений за показниками попереднього, 2014 року.

Його методика побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів та передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вишів різних типів на основі універсальних критеріїв.

Зокрема, діяльність вишів оцінювалася за допомогою агрегованого показника на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертного оцінювання якості підготовки випускників вишів представниками роботодавців і академічного співтовариства (15%), а також із використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%).

Інтегральний індекс представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання та міжнародне визнання.

Отже, лише один полтавський вуз потрапив до першої сотні рейтингу університетів “ТОП-200 Україна” – Українська медична стоматологічна академія – на 53-му місці.

На 111-му – Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, на 113-му – Полтавська державна аграрна академія, на 148-му – Полтавський університет економіки і торгівлі та лише на 182-му – Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка.

Система Orphus Поделиться на fb