Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

Валерій Головко відвідав демобілізованих бійців на курорті Миргороду

У четвер 21 травня голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко побував у Миргороді. На знаменитий курорт поїхав, аби відвідати бійців, які після демобілізації відпочивають в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт». Очільник області вирішив поцікавитися умовами відпочинку хлопців, запитати, чи навідують їх соціальні працівники. А заодно й з’ясувати, які у демобілізованих військовослужбовців є побажання щодо поліпшення умов відпочинку та самого соціального супроводу.

Сергій Пікуш із Кобеляк приїхав на відпочинок із сином Артемом. Курс оздоровлення після року служби на передовій проходить в санаторії «Полтава». У відповідь на запитання голови адміністрації, як відпочивається, пан Сергій посміхається: «Відпочивати завжди добре. Тим більше в таких умовах». Додає, що жодних зауважень немає: персонал чуйний і уважний, та й узагалі у Миргороді саме повітря лікує. І, звісно ж, знаменита мінеральна вода. Чоловік додає, що умови на курорті сподобалися, а тому із задоволенням відпочили б родиною і наступного року.

Такої ж думки і сусіди по санаторію (загалом у закладах ПрАТ «Миргородкурорт» нині відпочивають 66 бійців АТО). Глава родини Ноженко з Комсомольська — Володимир відверто зізнається, що відпочинок у Миргороді дружині й донечці сподобався більше, ніж два роки тому в Ялті. А тому обов’язково приїдуть сюди й наступного року.

Голова ОДА запевнив бійців, що програму оздоровлення буде продовжено й на наступний рік. Обласна влада також сподівається, що до оздоровлення бійців АТО у 2016 році долучиться й держава коштом бюджету.

Зараз для хлопців, які відпочивають у Миргороді, питання номер один — це отримання статусу учасника бойових дій. Валерій Головко зауважив, що у п’ятницю зустрічатиметься із міністром оборони України Степаном Полтораком, з яким обговорить питання прискорення процесу оформлення необхідних документів. Адже йдеться і про без коштовне оздоровлення, і про пільги для хлопців, які захищали нашу державу на східному кордоні.

Нагадаємо, що Полтавщина стала першою областю в Україні, яка розробила і прийняла комплексну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції. Програма, зокрема, передбачає й курс оздоровлення та відпочинку, який демобілізовані захисники Вітчизни можуть пройти разом із родинами у здравницях області безкоштовно. Задля цього депутати обласної ради за ініціативи облдержадміністрації виділили із бюджету 2 мільйони 850 тисяч гривень. За ці кошти було закуплено 280 путівок. На сьогодні оздоровлення у курортних закладах області проходять 108 військовослужбовців.

Система Orphus Поделиться на fb