Ви тут:
Головне Офіційно Полтавщина Суспільство 

Валерій Головко: тарифи і діяльність «Полтававодоканалу» перевірить незалежний аудит

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко прокоментував події навколо комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал». Зокрема, йдеться й про акцію протесту, яку цього тижня працівники підприємства влаштували під стінами адмінбудівлі.

Валерій Головко наголосив, що акція протесту дивним чином збіглася у часі з початком роботи незалежного аудиту, який має перевірити законність формування тарифів на послуги для населення, та планової перевірки фінансовою інспекцією.

— Особисто для мене ця акція протесту є сигналом того, що керівник підприємства боїться інспекції та перевірки, — говорить Валерій Головко. — І не просто боїться, він в паніці. Тому нагнітає обстановку і, користуючись любов’ю працівників до свого підприємства, яке вони захищають, перетворює їх на заручників ситуації. «Полтававодоканал» було і є комунальним підприємством. Але у даній ситуації ми підтримуємо справедливі вимоги громадськості: незалежний аудитор повинен провести ретельну перевірку законності формування тарифів на водопостачання та водовідведення. Ця перевірка буде прозора та відкрита, головне — незалежна. А її результати будуть оприлюднені у ЗМІ. Щоб полтавці, які сплачують за комунальні послуги, знали, що саме закладається у тарифи, чи є фінансові порушення у діяльності підприємства. Адже громадськість й досі не отримала відповіді на запитання, які ставить перед комунальними підприємствами, зокрема, й щодо заробітної плати керівництва. І тут влада повністю підтримує вимоги полтавської громади.

Голова ОДА також повідомив, що ініціюватиме службове розслідування щодо тих посадовців, які порушили технологічний процес і трудове законодавство. Адже стурбовані мешканці Полтави телефонували на гарячу лінію call-центру адміністрації із запитаннями, чому у розпал робочого дня замість того, щоб ліквідувати аварійні ситуації, техніка і бригади водоканалу стоять під стінами адмінбудівлі. Дуже прикро, що деякі депутати обласної ради підтримують хаос, безлад і порушення законів, — додав Валерій Головко.

Система Orphus Поделиться на fb