Ви тут:
Полтавщина Суспільство Точка зору 

“В такі часи нерозумно втрачати комунальні та державні ЗМІ”, – Петро Ворона

Щодо інформаційної безпеки в умовах війни України з Росією наразі нерозумно втрачати комунальні та державні ЗМІ, які висвітлюють державницьку політику.

Таку думку висловив голова обласної ради Петро Ворона під час зустрічі з головним редактором газети “Зоря Полтавщини” Григорієм Гринем.

“Закриття “Зорі Полтавщини” – це не тільки загроза втратити одне з головних ЗМІ в області. Це перш за все, питання інформаційної безпеки. Якщо газета припинить своє існування, або перестане виходити, то це місце займуть інші ЗМІ. Але настільки адекватно вони будуть передавати ситуацію в області, як вони будуть працювати на український інформаційний простір — це спірне питання. Якщо ми не підтримаємо газету ми свідомо штовхаємо її під інший вплив”, – сказав Ворона.

Він зазначив, що газета “Зоря Полтавщини” та “Село Полтавське” – це ті засоби інформації, які найкраще та найефективніше на сьогодні висвітлюють роботу органів місцевого самоврядування та роботу ОДА. І якщо вони надавали свої послуги, то за ці послуги треба платити.

Якщо були надані послуги то за них треба платити. Настільки мені відомо, ми вже маємо заборгованість 300 тисяч за наданими послугами, то ці кошти треба відшкодувати. На сьогодні я підтримую те, що ми повинні плати вам за послуги і допомагати з фінансуванням, щоб газета вижила”, – сказав Ворона.

Водночас редактор газети “Зоря Полтавщини” Григорій Гринь зауважив, що це – одне з найстаріших видань в області.

“Починаючи з 19991 року газета займає чіткі державницькі позиції. Ми, за оцінкою наших колег, нічим не поступаємося аналогічним ЗМІ з Тернополя, Хмельницька, Сум, Черкас та Маріуполя. Єдине в чому ми програємо їм — це те що ми виходимо в чорно-білому варіанті”, – сказав Гринь.

Ворона наголосив, що питання щодо фінансової підтримки  (1 млн. 400 тис. грн)  газети винесуть на розгляд депутатів на відповідних комісіях та Президії обласної ради.

Система Orphus Поделиться на fb