Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві за розкриття розбійного нападу нагородили чотирьох міліціонерів

Учора на оперативній нараді в УМВС очільник міліції Полтавщини наголосив на створенні та приведенні у відповідність дільничних пунктів міліції, розставив акценти на пріоритетних напрямках протидії злочинності та заохотив чотирьох працівників міліції за оперативне розкриття тяжкого злочину. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Головний міліціонер області Олег Бех розпочав нараду із заохочення правоохоронців, які затримали двох підозрюваних: 42-річного жителя Гадяцького району та 59-річного полтавця, які в обласному центрі з ножем напали на 30-річного місцевого чоловіка. У кримінальному провадженні, відкритому за частиною 2 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб), проводяться слідчі дії.

У процесі обговорення робочих питань на нараді, начальник УМВС також зажадав від підлеглих посилити протидію злочинам у сфері незаконного обігу наркотиків, грального бізнесу, паливно-енергетичного комплексу, земельних відносин і використання бюджетних коштів.

Акцентувалася увага й на ліквідації нелегальних пунктів прийому металобрухту. Обговорювали шляхи удосконалення роботи, пов’язаної з покращенням безпеки громадян в області.

У цьому контексті полковник міліції зазначив на необхідності створення дільничних пунктів в населених пунктах області з урахуванням фактичних вимог громади, а також приведення у належний стан приміщень, де здійснюється прийом громадян.

“Ми працюємо для людей”, – підкреслив Олег Бех, – “тому, при визначенні кількості опорних пунктів і місця їх розташування, ми зобов’язані зважати на їх ефективність та зручність для звернення громадян”.

Система Orphus Поделиться на fb