Ви тут:
Головне Офіційно Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відкрили другий в Україні інформаційно – консультаційний центр Державної служби зайнятості

Учора у Полтаві відкрили інформаційно – консультаційний центр Державної служби зайнятості на базі Полтавського обласного центру зайнятості. Це другий за рахунком Центр, який з’явився в Україні. Перший же нещодавно відкрили у Харкові. Основною метою діяльності ІКЦ ДСЗ є створення відкритого ресурсного та інформаційного середовища для використання інтелектуального та фахового ресурсу працівників регіональної служби зайнятості у задоволенні потреб різних соціальних груп та вікових категорій населення та роботодавців в отриманні доступних та якісних індивідуальних та групових інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг.

“ІКЦ ДСЗ — це структури, які започатковуються відповідним наказом Державної служби зайнятості. Це німецький досвід. Я, як новопризначений голова ДСЗ вивчаю міжнародний досвід, дивлюся як працює сфера надання послуг для людей, які шукають роботу та для роботодавців, які шукають добрих працівників в Європі, у світі. ІКЦ ДСЗ, який ми відкрили у Полтаві, є другим в Україні, і я вдячний за підтримку голові Полтавської ОДА, і нашим спеціалістам, які у цьому напрямку добре спрацювали. На сьогодні ДСЗ модернізується, тому такі Центри — це відкриті майданчики для роботодавців і для безробітних. Основний пріоритет для нас сьогодні — стати ближчими до людей”, – розповів голова Державної служби зайнятості (керівник Центрального апарату) Ярослав Кашуба.

У інформаційно — консультаційному центрі Державної служби зайнятості на базі Полтавського обласного центру зайнятості консультуватимуть з питань законодавства про зайнятість, надаватимуть допомоги у пошуку роботи та працевлаштуванні, допомоги у започаткуванні власної справи та у виборі (зміні) професії, виду трудової діяльності, напряму подальшого навчання згідно з інтересами, здібностями, станом здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці різним категоріям населення, проводитимуть профорієнтаційніх заходи з учнівською та студентською молоддю, проводитимуть зустрічі, тренінги, семінари для різних категорій населення.

На відкриття Центру завітав і голова Полтавської ОДА Валерій Головко. 

“Обласна влада сприяла у відкритті Центру, і це має так бути. Бо на сьогодні проблема зайнятості і безробіття стоїть першочергово. Наразі до категорії безробітних додалися ще й учасники АТО, тому безпосередньо з моєю участю і участю адміністрації ми будемо співпрацювати з ІКЦ ДСЗ. Оцінка діяльності такого центру повинна бути одна — зменшення кількості безробітних в області”, – наголосив Головко.

Робота ІКЦ ДСЗ здійснюватиметься за наступними напрямами: надання послуг населенню, надання послуг роботодавцям, посилення соціального діалогу.

“Нам вдалося відкрити такий Центр другими в Україні, бо служба зайнятості має підтримку влади на усіх рівнях. Принцип — стукайте, і вам відкриють, ми довели, що це потрібно громаді, тому сьогодні маємо такий високий результат своєї роботи”, – зазначила директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.

Система Orphus Поделиться на fb