Ви тут:
Культура Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві пройшла церемонія нагородження «Гордість природничого 2015»

Секретар міської ради Оксана Деркач на запрошення викладачів та студентів природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, взяла участь в церемонії нагородження «Гордість природничого 2015», що відбувається в рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі» (XXII Каришинські читання). Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Даний проект був започаткований 2014 року з ініціативи доктора педагогічних наук, професора, декана природничого факультету Марини Гриньової і присвячений пам’яті хіміка-органіка, адміністратора і педагога, патріота своєї держави, декана природничого факультету протягом 40 років Андрія Потаповича Каришина. Пам’ять видатного викладача вшанували хвилиною мовчання…

Учора ж відзнаки територіальних громад вручалися послідовникам мудрого наставника та їх учням.

Вітаючи кращих з кращих природничого факультету, Оксана Деркач не лише поділилася спогадами про навчання в закладі, про аудиторію, в якій відбувалося нагородження, про те, що такі відзнаки значили і значать для неї особисто, але й висловила впевненість у тому, що лідери факультету, ті викладачі і студенти, що нині отримують подяки і грамоти від міської та обласної влади, це люди, які знайшли своє покликання:

– Такі відзнаки завжди дають нам стимул працювати ще краще, досягати ще більшого, дають стимул рости і самореалізовуватися. Я бажаю вам наснаги і подальших успіхів у вашому навчанні, у вашій діяльності!

Після урочистої церемонії викладачі та студенти факультету поклали квіти до меморіальної дошки Андрія Каришина і продовжили роботу в рамках конференції.

Система Orphus Поделиться на fb