Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві діти намалювали свої права

Сьогодні в Полтаві підбили підсумки щорічного регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права». Три кращі роботи боротимуться за право бути кращими на конкурсі у столиці. Заохочувальні ж подарунки та грамоти отримають учасники, які стали призерами на регіональному рівні.

Із тим, чиї роботи стали кращими на цьогорічному конкурсі, в Полтаві визначалися сьогодні.

Організатори — координаційна рада молодих юристів спільно з Головним управлінням юстиції у Полтавській області обирали юних переможців. Діти змагалися в трьох категоріях (молодшій, середній і старшій) . Журі обрало трьох переможців, чиї малюнки поїдуть до Києва.

На конкурс подали кількасот художніх робіт на правову тематику учні з усіх районів Полтавщини.

Як зазначила член конкурсного комітету начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко, мета конкурсу розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права, як державного інституту та виховати почуття важливості прав дитини.

“Серед такої кількості малюнків важко обрати кращий. Цікаво бачити, як діти розуміють, що таке права. Через малюнок вони передали своє бачення прав на освіту, медицину та інше. На жаль, сьогодні дітям відомо, що таке війна. Багато малюнків пронизано цією тематикою. Діти прагнуть миру, і це також передано в їхніх творах. Приємно відзначити, що всі малюнки пронизані любов’ю та почуттям патріотизму”, – сказала Пашко.

До речі, конкурс проводила координаційна рада молодих юристів при Міністерстві юстиції України. Він приурочений до Дня захисту дітей і проводиться з метою розвитку морально-етичних якостей, формування у дітей і підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальної підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення молоді до соціально-вагомої діяльності, повідомляє just.gov.ua.

Система Orphus Поделиться на fb