Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах проходять “Сімейні перегони”

1 img_3160

За підсумками семи естафет у запеклій боротьбі за перемогу першість виборола сім’я Нестеренків, які гідно представила загальноосвітню школу № 1. Тато Богдан  і мама Оксана зізнаються, що пропозиція взяти  участь у змаганнях надійшла від їхньої  доньки Олександри.

Про це повідомили в Лубенській міській раді.

По-іншому й бути не могло, адже мама родини-переможниці – вчитель фізкультури, тато – футболіст. Дитина  займається волейболом, спортивними танцями.  Олександра вважає, що лише завдяки підтримці  та взаємовиручці  вдалося перемогти у таких складних естафетах, як біг у мішках, ведення м’яча мітлами, тощо. На запитання, чи потрібні такі заходи, участь в яких бере вся родина, юна спортсменка відповіла: «Так – для здоров’я, для розвитку. Також, щоб сім’я була міцніша, дружна.»

Разом з перемогою родина Нестеренків, як і решта учасників спортивного дійства,  отримала заряд позитивних емоцій  та задоволення. А ще – грамоти  виконавчого комітету міської ради  та солодкі призи. На думку начальника  міського відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Світлани Скиби, мета організаторів заходу  – створити  лубенським родинам свято, девізом  якого є «Фізкультура кожного дня – кожній дитині! Фізкультуру у вихідний – кожній родині!» – здійснилася.

Система Orphus Поделиться на fb