Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці зустріли бійців з зони АТО

Сьогодні у Кременчуці зустріли бійців військової частини 3059, які повернулися на чергову ротацію  з зони антитерористичної операції. Цього разу у 71-денному службовому відрядження перебувало 85 військовослужбовців батальйону Національної гвардії. Несли вони свою службу, охороняючи спокій і порядок в місті Широкино Донецької області. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Зустріти своїх земляків на площі Перемоги зібралося багато кременчужан. Серед них секретар міської ради Василь Івко, перший заступник міського голови Віктор Калашник, працівники органів місцевого самоврядування, депутати міської та районних рад, рідні та близькі військових. Вітаючи бійців, Василь Івко зазначив, що для кременчужан сьогодні справжнє свято, адже зі сходу країни, гідно виконавши свій обов’язок, живими та неушкодженими повернулися всі відряджені кременчужани – бійці батальйону Національної гвардії. Секретар міської ради наголосив, що під час нещодавніх святкувань Дня Перемоги над нацизмом, разом із подвигом героїв Другої світової війни громада міста відзначала звитягу військовослужбовців в/ч 3059, які є гідними продовжувачами славетних справ своїх дідів і прадідів. Віктор Калашник подякував військовим за їх вірність присязі, яку вони дали Україні та українському народу, за зразкове виконання  задач, поставлених перед ними.  

Командир батальйону Національної гвардії полковник Олександр Аленін відзначив високий рівень відповідальності своїх підлеглих. Він подякував їхнім батькам за виховання дітей, які виросли справжніми чоловіками та патріотами. Олександр Аленін висловив слова великої вдячності справжнім патріотам міста, до числа яких входять  керівники міста та підприємств, депутати,  волонтери та пересічні  жителі, які завжди допомагають гвардійцям готуватися до службових відряджень, а також передають  гуманітарні посилки в місця їхньої дислокації.

Наразі бійці Національної гвардії, що прибули з відрядження, перебуватимуть у короткотривалій тижневій відпустці, а вже з 20 травня приступлять до своїх повсякденних обов’язків і патрулювання вулиць міста.

Система Orphus Поделиться на fb