Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Стягнення заборгованості на користь органів Пенсійного фонду України – на постійному контролі, – Ірина Пашко

Питання стягнення заборгованості на користь органів Пенсійного фонду України (ПФУ) перебуває на постійному контролі управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Полтавській  області.

Всього протягом 4-х місяців 2015 року органи ДВС стягнули понад 15 млн грн. до Державного бюджету України.

Про це повідомила начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко.

За її словами на початок цього місяця примусовому виконанню підлягало майже 60 тис. виконавчих документів про стягнення коштів на користь держави. Загальна сума становила майже 266 млн грн. Із них понад 17 тисяч проваджень вже завершили. Це становить 29,9%.

Повністю виконали    понад 6 тис. виконавчих проваджень на суму понад 14 млн грн. Залишок виконавчих проваджень становить понад 41 тис. на суму понад 213 млн грн з яких  майже 4 тис. виконавчих проваджень зупинили на суму понад 46 млн грн.

«Із вказаної вище категорії виконавчих проваджень на користь ПФУ підлягало 9 тис. 792 виконавчих документи на суму 73 млн 947 тис 954 грн, з них завершили2 тис. 470 виконавчих проваджень на суму  понад 12 млн грн. Також фактично виконано 796 виконавчих проваджень на суму понад 7 млн грн», – сказала Ірина Пашко.

Всього стягнуто та перераховано на користь органів ПФУ більше 7 млн грн.

Також Ірина Пашко зазначила, що кожного місяця узагальнені показники направляють для аналізу до територіальних відділів ДВС. 

Система Orphus Поделиться на fb