Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Стартував оновлений «Ранок на Лтаві»

19 травня у приміщенні телеканалу «Лтава» стартував оновлений проект «Ранок на Лтаві». Як уже анонсували раніше, ведучими стали Наталія Дяченко та Андрій Кадук.

Першими враженнями після ефіру поділилась ведуча ранкового шоу Наталя Дяченко: «Першого ефіру я чекала, для мене це була урочиста мить. Напередодні увечері я зібралася з думками, приготувалася до ефіру і приємно було усвідомлювати те, що, нарешті, цей день настає! Нова студія дає нові творчі поштовхи, дарує натхнення. Сподобалась командна, злагоджена робота нашої творчої групи, всіх, хто готував сюжети, а також завзята праця технічної команди».

Презентація програми пройшла у декілька етапів. Були представлені нові рубрики, а також до студії завітали запрошені гості, зокрема, генеральний директор ОДТРК «Лтава», щоб привітати творчий колектив.

«Хочу побажати, найперше, вам і всій творчій команді, яка працює на оновленому «Ранку на Лтаві» творчих успіхів і щоб ви дійсно змогли завоювати довіру аудиторії. Щоб мали свого глядача і він вам довіряв, а ви його розважали, просвіщали та інформували – це класична місія, яку має сповідувати, зокрема, і наша телерадіокомпанія, враховуючи в контексті переходу на суспільне телерадіомовлення. А всім глядачам, починаючи з самого ранку, я бажаю лише приємних і позитивних новин, реалізації амбітних планів на кшталт такого амбітного плану, як був у нас. Це перша сходинка на великому шляху, але сподіваюсь ми гідно пройдемо його. Нашим телеглядачам так само бажаю починати з малого і рухатися лише вперед. Вірю в те, що нам разом все ж таки вдасться побудувати сучасну, демократичну і розвинену країну», – наголосив Євген Лопушинський.

Тож запрошуємо вас щодня, з понеділка по п’ятницю починати день з нашим ранковим шоу «Ранок на Лтаві».

Свої побажання, пропозиції чи зауваження ви можете надсилати ведучим на електронну скриньку ranok.ltava@ukr.net

Прес-служба ОДТРК «Лтава»

Система Orphus Поделиться на fb