Ви тут:

Результати деклараційної кампанії 2015 року

Як відомо, щороку з 1 січня по 1 травня в країні проводиться кампанія декларування доходів громадян. Українці будь-то добровільно чи в обов’язковому порядку звітують до фіскальних органів про свої минулорічні статки.

Загалом, в ході цьогорічної кампанії декларування полтавцями подано 1421 обов’язкову декларацію про майновий стан і доходи із загальною сумою понад 379 мільйонів гривень задекларованого доходу. За результатами обов’язкового декларування до бюджету має надійти більше 14 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

Кількість полтавців, які отримали у минулому році дохід у розмірі понад мільйон гривень склала 35 осіб. У своїх деклараціях про майновий стан вони задекларували доходів на загальну суму понад 173 мільйони гривень, з яких до сплати в бюджет узгоджено 5,8 мільйонів гривень податку.

Шановні полтавці! Державна податкова інспекція у м. Полтаві нагадує, що незважаючи на завершення деклараційної кампанії громадяни до кінця поточного року можуть скористатися своїм правом на отримання податкової знижки. Для цього необхідно звернутися до Центру обслуговування платників за адресою вул. Фрунзе, 155 для подання декларації про майновий стан і доходи та копії підтвердних документів.

Відділ комунікацій Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus Поделиться на fb