Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Письменниця Ірен Роздобудько завітає до Полтави з новим романом

Ірен Роздобудько (фото – zik.ua)
Ірен Роздобудько (фото – zik.ua)

14 травня о 15:30 в бібліотеці-філіалі №4 (вул. Фрунзе, 141) відбудеться презентація роману Ірен Роздобудько «Ґудзик-2».

Ірен Роздобудько – письменниця та журналіст родом з Донецька. Наприкінці 80-х років почала говорити українською. Літературна кар’єра жінки стартувала з 2000-их (з перемоги у конкурсі «Коронація слова» з романом «Пастка для жар-птиці»). Наразі викладає у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

У Полтаві Роздобудько презентуватиме роман «Ґудзик-2». Він є продовженням одного з найуспішніших у кар’єрі жінки творів, який у 2008 році екранізував режисер Володимир Тихий.

Згідно довідки ІА «ZIK» (http://zik.ua/ua/news/2015/04/22/iren_rozdobudko_predstavyt_udzyk2_uzhe_zavtra_583357), дія першого роману починається наприкінці 80-х років минулого століття. Фатальна зустріч у мальовничому куточку Карпат змінила життя головного героя Дениса. Він пройшов усі кола пекла в Афганістані, але вижив. 20 років потому ми знову бачимо Дениса, але тепер він – успішний керівник рекламної компанії. Проте минуле кохання знову увірвалося в його життя, і все летить шкереберть.

У «Ґудзику-2» автор покаже, наскільки все змінилося з часу дії першого роману.

–​ Герої розповідають про те, як склалося у них життя через 10 років. Описую події в книзі за сучасних років. Сучасні стосунки між людьми. Як ми політично змінилися з того часу. В якій зневірі живемо, – розповіла Ірен Роздобудько.

Разом з письменницею буде і її чоловік – пісняр Ігор Жук. Тому презентація частково буде і концертом.

До речі, Ірен Віталіївна була одним з чотирьох авторів сценарію до минулорічного фільму Олеся Саніна «Поводир», який висувався на премію «Оскар» від України як кращий іноземний фільм.

Приїхала письменниця на запрошення підприємця Андрія Гурніка.

З приводу питань до організаторів: 099-048-31-81.

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Система Orphus Поделиться на fb