Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокурори Полтавщини відвідали Кременчуцьку виховну колонію

IMG_9039

Сьогодні з робочим візитом до Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області завітали перший заступник прокурора Полтавської області Юрій Кравченко, прокурор м. Кременчука Григорій Кондратенко та начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Полтавської області Галина Скотаренко.

Про це повідомили прес-службі управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

Прокурори оглянули кімнати хлопців та кімнати комунально-побутового призначення, щоб переконатися чи дотримують прав засуджених під час відбування покарання відповідно до вимог чинного законодавства з урахуванням міжнародних стандартів, законності, гуманізму, демократизму та справедливості. Відвідали навчальні класи загальноосвітньої школи та майстерні професійно-технічного училища, де ознайомились з особливостями навчально-виховного процесу освітніх закладів.

Особливу увагу прокурори звернули на організацію дозвілля підлітків.

Цього ж дня посадовці провели особистий прийом вихованців та надали аргументовані і змістовні відповіді хлопцям на поставлені питання. Питання, які турбували юнаків, стосувалися паспортизації та застосування помилування відповідно до законодавства України.

 IMG_9081

IMG_9019

Система Orphus Поделиться на fb