Ви тут:

Про оподаткування податком на додану вартість

Державна податкова інспекція у м. Полтаві нагадує, що відповідно до статті 193 Податкового кодексу операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, дозволених на для застосування у межах клінічних випробувань, дозвіл на проведення яких надано центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я оподатковуються податком на додану вартість за ставкою 7%. Проте, знижена ставка ПДВ може бути застосована лише за наявності відповідних дозволів Міністерства охорони здоров’я України на проведення клінічних випробувань.

У листі-роз’ясненні Міністерства охорони здоров’я України від 09.04.2015 року №18.01-04/2848/11296 визначено порядок надання таких дозволів та їх документального оформлення.

Зокрема, документами, які підтверджують право суб’єктів господарювання на застосування ставки податку у розмірі 7% є:

–​ позитивний висновок ДП «Державний експертний центр МОЗ України» експертизи матеріалів щодо проведення клінічного випробування, затверджений Міністерством охорони здоров’я України, щодо усіх видів клінічних випробувань лікарських засобів, які тривають та були розпочаті до 03.04.2015 року, а також щодо усіх видів клінічних випробувань, заяви про проведення яких були подані до МОЗ України до 03.04.2015 року.

–​ рішення МОЗ України про проведення клінічних випробувань, затверджене відповідним наказом МОЗ України, щодо усіх видів клінічних випробувань, заяви про проведення яких були подані до МОЗ України, починаючи з 03.04.2015 року.

Відділ комунікацій Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus Поделиться на fb