Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Працівники КП «Полтававодоканал» протестували проти звільнення свого директора

Під стінами Полтавської ОДА мітінгували працівники КП «Полтававодоканал».

Близько сотні працівників прийшли висловити свою позицію на захист директора підприємства Олега Кретовича. Люди впевнені, що готується призначення нового очільника “Полтававодоканалу”. Мітингувальники розповіли, що їм хочуть “нав’язати” нового керівника із Запоріжжя.

Натомість, у Полтавській ОДА інформацію про зміну керівництва спростовують. До протестувальників звернувся директор департаменту ЖКГ Олександр Тонков. Він закликав негайно повернутися на робочі місця, адже робота підприємства забезпечує життєдіяльність міста. Олександр Тонков заявив, що коментувати плітки про призначення нового директора безпідставно. Такої інформації в ОДА не має.

Ініціативну групу від протестувальників запросили на розширене засідання Громадської ради при Полтавській ОДА. Питання “Полтававодоканалу” пообіцяли розглянути першочергово.

“Заяви про звільнення Кретовича чи призначення нової людини у мене на столі не було. Вважаю таку інформацію безпідставною. Плітки стосовно рейдерського захоплення підприємства також. Такого просто не може бути. Воно (підприємство- ред.) є комунальною власністю обласної ради” – прокоментував претензії мітигувальників Петро Ворона.

Потому, близько години, він спілкувався і відповідав на питання працівників “Полтававодоканалу”. 

Система Orphus Поделиться на fb